SUBLIME

A projekt neve: SUBLIME - SDGs Unite Border communities as Leaders of Inclusiveness, Mobilisation and Empowerment

Miről szól a projekt?

A program a polgárok szerepvállalásának erősítésére, az éghajlatvédelmi intézkedések előmozdítására és a nemek közötti egyenlőség előmozdítására összpontosít. A projekt a korábbi kezdeményezésekre és partnerségekre épül, hogy fokozza a fenntartható fejlődési célokra összpontosító politikai döntéshozatalt és a befogadó társadalmakat.

Mi a projekt célja?

A SUBLIME célja, hogy a helyi önkormányzatokat mint nem formális fejlesztési oktatási és tudatosságnövelő (DEAR) szereplőket segítse, és növelje a közösségek megértését a globális kölcsönös függőségekkel kapcsolatban, beleértve a nemek közötti egyenlőséget, a környezeti fenntarthatóságot és a globális felmelegedést.

A projekt célkitűzései közé tartozik a helyi önkormányzatok képessé tétele a fenntartható életmód, az éghajlatvédelmi intézkedések és a nemek közötti egyenlőség támogatására, valamint a polgárok részvételének ösztönzése a fenntartható fejlődés kihívásainak kezelésében.

Partnerek:

AMREF, Fondazione Punto.Sud, Lai-Momo Societa Cooperativa - Olaszország

Koperazzjoni Internazzjonali – Malta (Kopin) - Málta

Sudwind Verein Fur Entwicklungspolitik Und Globale Gerechtigkeit - Ausztria

Chance for the Children and the Nature of Bulgaria Foundation - Bulgária

HFC "HOPE FOR CHILDREN" CRC POLICY CENTER - Ciprus

Impact Hub Labs - Görögország

Iscomet-Institut Za Etnicne In Regionalne Studije Zavod - Szlovénia

Novapolis Association - Center Of Analysis And Initiatives For Development - Románia

Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka - Lengyelország

Franciaország